FINÁLE SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍCH ZKOUŠEK

Písemná část maturitních zkoušek dle jednotného zkušebního schématu se blíží ke konci. Nyní musí žáci počkat do 20.6.2011 na výsledky didaktických testů a písemných prací z Českého jazyka a literatury, Cizích jazyků, Matematiky a Fyziky.

Dne 20.6.2011 ve 14,30 hod. bude žákům vydáno maturitní vysvědčení a protokoly s výsledky maturitních zkoušek. Zároveň bude úspěšným maturantům předána volná vstupenka na film Lidice jako dárek od Jihomoravského kra­je.

Žáci, kteří u některé ze zkoušek neuspějí a chtějí opakovat maturitní zkoušku v podzimním termínu (září 2011), se musí přihlásit k opravné zkoušce do 24.6.2011 u Mgr. Marcely Žákové.

Žáci, kteří se některé ze zkoušek ze zdravotních či rodinných důvodů v řádném termínu nezúčastnili, řádně se omluvili a chtějí dělat zkoušku v podzimním termínu, se musí přihlásit k náhradní zkoušce do 24.6.2011 u Mgr. Marcely Žákové.

Žáci, kteří nebyli připuštěni k maturitní zkoušce z důvodu neprospěchu či neklasifikace ve 2. pololetí školního roku 2010/2011, se musí přihlásit k maturitní zkoušce rovněž znovu – do 24.6.2011 u Mgr. Marcely Žákové.

Bližší informace o konkrétních termínech maturitní zkoušky v podzimním termínu budou k dispozici na začátku srpna na portále www.novamaturita.cz a na stránkách naší školy.

Veškeré dotazy vám také ráda zodpoví Mgr. Marcela Žáková (zakovam@sos-soubrno.cz)