Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

WIFI na naší škole přístupná všem

Pro nový školní rok 2011/2012 jsme připravili překvapení pro naše žáky. Vedení školy rozhodlo, že bude zřízená WIFI na naší škole.

WIFI bude přístupna nepřetržitě všem žákům v prostorách hlavní budovy. WIFI je určeno naším žákům, aby se mohli přihlásit do sítě internet prostřednictvím notebooku, telefonu, PDA, tablet, či jiného podobného zařízení. WIFI je realizována podle standardů 802.11 B/G v pásmu 2,4GHz, tudíž se připojíte s každým zařízením.

Budete-li chtít více informací k přihlášení na WIFI, kontaktujte prosím pracovníka školy, Mgr. Jana Melichara. Kontaktovat jej můžete osobně v kanceláři číslo 104 na DM, telefonem 544 422 881, e-mailem melichar@sos-soubrno.cz, případně jiným způsobem.