Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.

Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.

Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

TENISOVÝ PŘEBOR SŠSE – 29. 4. 2013

Poslední dubnové pondělí se uskutečnil již jedenáctý ročník tenisového přeboru žáků naší školy. Letos se do turnaje přihlásilo šest hráčů, kteří také opravdu všichni přišli.

Mezi hráči nebyl žádný favorit, který by se tenisu věnoval závodně a za nějaký klub hrál soutěže. Všichni do své přihlášky uvedli kategorii „rekreační pinkač“ a nemýlili se. Tomu odpovídala i předváděná hra. Výměny byly mnohdy dlouhé, hrálo se často na shody a sety byly vyrovnané. Nikdo nedostal kanára a všichni si dobře zahráli.

Hráči byli rozděleni do dvou skupin, ve kterých se utkali každý s každým v jednom setu, první dva ze skupiny postoupili do semifinále a třetí hráli o páté místo. A jaké tedy byli výsledky ?

SKUPINA A : David TOMEK (N1) porazil Jakuba PETRÁŠE (M3.A) 6:4 a Martina MRKVICU (3.B) 6:1. PETRÁŠ pak zdolal MRKVICU 6:2.

SKUPINA B : Patrik DROBÍLEK (ZB) porazil Jardu DOSTÁLA (M3.A) 7:6 a Rudu LAŠTŮVKU (3.B) 6:2. DOSTÁL pak zdolal LAŠTŮVKU 6:2.

V souboji o páté místo porazil Mrkvica svého spolužáka ze třídy Laštůvku těsně 7:6.

První semifinále vyhrál Petráš nad nervním Drobílkem 6:3 a ve druhém zvítězil Tomek nad Dostálem 6:3. V souboji poražených semifinalistů pak zvítězil Drobílek nad Dostálem 6:3 a obsadil třetí příčku.

Ve finále se opakoval souboj ze skupiny mezi Tomkem a Dostálem. A znovu vyhrál Tomek 6:3 a stal se vítězem celého turnaje.

Na tenisovém turnaji středních škol Brna, který pořádáme na našich kurtech v úterý, 7.května nás bude tedy reprezentovat David TOMEK a Jakub PETRÁŠ. Přijďte je dopoledne povzbudit Nebudou to mít proti opravdovým tenistům vůbec jednoduché.

Účastníci turnaje: Drobílek, Dostál, Laštůvka, Mrkvica, vítěz Tomek, Petráš