Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.

Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.

Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

BADMINTON – PŘEBOR ŠKOLY 6.12.2013

HODNOCENÍ PRVNÍHO ROČNÍKU

Do turnaje se přihlásilo 8 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin. V jednotlivých skupinách se utkali každý s každým na dva sety do jedenácti bodů.

ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN :

A : Tomek N2 B : Slavík M.4A
  Vrátný 3.B   Kohút M3.B
  Němec M1.B   Zelinka M3.B
  Kratochvíl M3.B   Forman M3.B

Ve skupině A vyhrál všechna svá utkání Karel Vrátný, na druhém místě skončil David Tomek. Skupinu B suveréně ovládl Jan Slavík před Robinem Formanem.

Ve druhé části turnaje se vítězné dvojice spojily do jedné skupiny, kde si opět každý s každým zahrál o konečné umístění na prvním až čtvrtém místě. Ostatní hráči se v další (nyní již vyrovnanější) skupině utkali o páte až osmé místo.

Všichni si pěkně zahráli a ač někteří poprvé “pinkali” na regulérním hřišti a podle pravidel, tak první ročník přeboru školy splnil svoji propagační roli a jistě bude o tento krásný sport zájem i při hodinách tělesné výchovy.

účastníci turnaje – foto Váně

V turnaji zaslouženě a jednoznačně zvítězil Jan Slavík z M4.A, druhý byl Karel Vrátný ze 3.B. Oba se badmintonu věnují dlouhodobě ve svém volném čase a na úrovni jejich hry je to samozřejmě znát. Mezi ostatními “pinkači” byl nejlepší (a celkově tedy třetí) všesportovec David Tomek z N2, který hraje dobře stolní tenis i tenis a dovednosti z těchto her se u něj projevily i při ovládnutí badmintonové rakety.