Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

BADMINTON – PŘEBOR ŠKOLY 13.2.2015

HODNOCENÍ DRUHÉHO ROČNÍKU

Do turnaje se přihlásilo 12 hráčů (prvního ročníku se účastnilo 8 hráčů), kteří byli rozděleni do čtyř skupin. V jednotlivých skupinách se utkali každý s každým na dva sety do jedenácti bodů. Z každé skupiny vypadl hráč na třetím místě, první a druhý postoupil do vyřazovací části turnaje.

ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN

A : B :
Robin NĚMEC M2.B Daniel HANÁK M2.B
Radek VYHŇÁK 1.C Jiří ŠTĚPÁNEK 1.C
Ladislav TLAPÁK M1.A Adam POKORNÝ 2.B
C : D :
Zdeněk ZVĚŘINA M1.B David UJČÍK 1.C
Filip VOLOVEC M1.A Filip KLENEC M1.A
Lukáš PAŘIL 2.B Tomáš DLUBAL 2.B

V tomto ročníku nebyl mezi účastníky žádný hráč, který by výrazně přehrával ostatní, takže už sety ve skupinách byly vyrovnané a polovina zápasů skončila remízou 1:1. Postupně však chlapci odhalovali úskalí badmintonu hraného přes síť a na opravdovém nalajnovaném hřišti.

V prní skupině se bez omluvy nedostavil Tlapák z M1.A, Němec s Vyhňákem tak měli snazší cestu do čtvrfinále, zahráli si však o jeden zápas méně. Ze skupiny B postoupil Pokorný a Hanák, z další Volovec a Zvěřina a ze skupiny D šel dále Ujčík a Klenec.

všichni účastníci turnaje (foto Váně)

Ve finále nakonec vyhrál Filip VOLOVEC z M1.A nad Radkem VYHŇÁKEM (1.C) po vyrovnaném boji s dlouhými výměnami 2 – 1 na sety.

15.2.2013
Mgr. Jan Váně, pořadatel turnaje