Volnočasové aktivity

• Žáci mají k dispozici společenské místnosti s televizí,studovnu a knihovnu.
  • Dále mohou využívat posilovnu, která je zvlášť pro dívky a chlapce, velký kulečník, stolní tenis a pro studium mohou využít počítačovou místnost s možností tisku materiálů do školy.
  • Možnost Wi-Fi připojení, které je v současné době zdarma.
  • Naši studenti mohou za příznivého počasí využívat školní víceúčelové hřiště (fotbal, nohejbal, volejbal), hřiště na minigolf a tenisové kurty.
  • Na¬vštěvujeme divadelní předsta¬vení ve dvou brněnských diva¬dlech. A to Městské divadlo Brno (Divadlo bratří Mrštíků) a Ha¬Divadlo (které střídáme s diva¬dlem Husa na provázku , a to podle nabídky představení).
  • Jsme také členové Asociace středoškolských klubů (ASK).

Za členský příspěvek 100,–Kč na osobu/rok dostáváme dotace na zájmovou a sportovní činnost.

• Tyto dotace využíváme k nákupu vstupenek (permanentky) do již zmíněných divadel, vstupné na koupaliště Kraví Hora , bowling, vybavení posiloven, sportovní náčiní (tenisové rakety, míče apod.) a další potřeby pro zájmovou činnost.
  • Dále díky členství v ASK mají studenti možnost nechat si vyřídit slevovou kartu EYCA (evropská karta mládeže).