Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Konzultační hodiny učitelů šr. 2016 – 2017

Jméno Lichý týden Sudý týden
PhDr. Bednaříková Barbora Út 14:30 – 15:15 Po 14:30 – 15:15
Mgr. Blaženková Šárka Út 14:30 – 15:15 Út 14:30 – 15:15
Mgr. Bobrovský Martin Po 15:20 – 16:05 Po 15:20 – 16:05
Ing. Brančíková Dana St 14:15 – 15:00 St 14:15 – 15:00
Ing. Doležel Jiří Út 7:00 – 7:45 Út 7:00 – 7:45
Ing. Dostál Karel Út 7:00 – 7:45 Út 7:00 – 7:45
Ing. Florián Vladimír Po 14:30 – 15:15 St 7:00 – 7:45
Mgr. Halaštová Vítězslava Čt 14:15 – 15:00 Čt 14:15 – 15:00
Mgr. Halúzka Miloš Út 14:30 – 15:15 St 14:30 – 15:15
Mgr. Kapralová Eva Út 7:00 – 7:45 Čt 7:00 – 7:45
Ing. Kostelníková Eva Čt 14:30 – 15:15 Čt 14:30 – 15:15
Ing. Král Mojmír Čt 7:00 – 7:45 Čt 7:00 – 7:45
Ing. Krška Karel Po – Pá 7:00 – 8:00 Po – Pá 7:00 – 8:00
Ing. Kučera Jiří Út 13:30 – 14:15 Po 13:30 – 14:15
Ing. Lang Rostislav Po 14:30 – 15:15 Čt 14:30 – 15:15
PhDr. Mazourková Jana 14:30 – 15:15 14:30 – 15:15
Mgr. Ottová Zdeňka St 14:30 – 15:15 St 14:30 – 15:15
Mgr. Palátová Eva Út 14:30 – 15:15 St 14:30 – 15:15
Ing. Peslar Milan Út 13:30 – 14:15 Po 15:20 – 16:05
Ing. Prokop Vítězslav Út 13:30 – 14:15 St 14:30 – 15:15
Ing. Raputová Lenka Út 7:00 – 7:45 Út 7:00 – 7:45
Mgr. Srncová Marcela Út 14:30 – 15:15 Út 14:30 – 15:15
Mgr. Suchan Pavel Út 7:00 – 7:45 Út 7:00 – 7:45
Ing. Suchomel Ladislav 7:00 – 7:45 Po 7:00 – 7:45
Ing. Šlais Miroslav 7:00 – 7:45 Po 7:00 – 7:45
Ing.Valouch Vladimír 7:00 – 7:45 7:00 – 7:45
Mgr. Váně Jan Čt 7:00 – 7:45 St 7:00 – 7:45
Ing. Vogtová Iva St 7:00 – 7:45 St 7:00 – 7:45
Ing. Volavý Vladimír St 14:30 – 15:15 Čt 14:30 – 15:15
Ing. Volný Jiří St 7:00 – 7:45 St 7:00 – 7:45
Ing. Vyhňák Vladimír St 14:30 – 15:15 14:30 – 15:15
Mgr. Zemanová Jana St 14:15 – 15:00 Po 13:30 – 14:15
Ing. Žáková Věra Út 7:00 – 7:45 Čt 7:00 – 7:45
Mgr. Žáková Marcela 14:30 – 15:15 Po 14:30 – 15:15