Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.

Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.

Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Seznam žáků a organizace soutěže v kategorii 3D modelování ve dnech 17.3.,24.3. až 25.3.2010

Školní soutěž ve 3D modelování proběhla ve 4. ročnících maturitních oborů. Žáci modelovali jednotlivé součásti podle předlohy výkresu, součásti spojili do sestavy a nakonec vytvořily výkres sestavy.

Pokyny pro modelování byly promítány po celou dobu soutěže na projekční plátno, aby je soutěžící měli neustále k dispozici. Čas práce na sestavě byl omezen na 1,5 hodiny a bylo sledováno pořadí ukončení práce.

Jednotlivé výkresy byly nakonec zálohovány, vytisknuty na multifunkční tiskárně a připraveny tak k vyhodnocení.

2. Z nabídky Start spusťte program SolidWorks pro 3D modelování
  3. Podle předlohy na vaší stanici vymodelujte první díl.

Ihned po zahájení modelování jej uložte do svého adresáře (díl1– Vonásek-soutěž) a během modelování jej průběžně ukládejte. 4. Podle předlohy na vaší stanici vymodelujte díl 2, kterým lze protáhnout dílem 1. Je nutné upravit míry výřezu dílu 2 a tloušťky pacek (16,16,16). Uložte díl 2 (díl2– Vonásek-soutěž) a průběžně jej ukládejte během modelování. 5. Vytvořte sestavu z obou dílů 1 a 2 a spojte jejich polohu čepem, který vytvoříte jako třetí díl. Uložte sestavu do svého adresáře (sestava- vonasek- soutěž.sldasm). Zkontrolujte vzájemný pohyb obou dílů. 6. Vytvořte výkres sestavy tří dílů. Použijte šablonu s razítkem a4-sos.slddrt. Uložte výkres pod svým jménem (výkres – vonasek – soutěž.slddrw) 7. Hodnotí se dodržení zadání, přesnost modelování, plná určenost dílů, vzájemné vazby ve skice, vytvoření sestavení, vazby v sestavě, zobrazení sestavy, vytvoření výkresu a rychlost kreslení.