Přebor školy – stolní tenis, 16.9.2010

Třetího ročníku přeboru naší školy se nakonec zúčastnilo 26 žáků. Opět se nedostavilo několik nezodpovědných, kteří se původně přihlásili, ale pak už se nedokázali ani omluvit. Hráči byli rozděleni do osmi skupin, ve kterých se utkali každý s každým. Vždy první dva ze skupiny postoupili do vyřazovací části turnaje.

Někteří, mnou favorizovaní hráči, nepodali očekávaný výkon (např.Jakub Skladaný z M4.E), naopak příjemně překvapili nováčci na tomto turnaji ( Tomáš Zajíc z M2.C a Jarda Dostál z M1.B). Překvapivě tedy vypadl v semifinále Tomáš Maloň z M3.E a ve finále proti sobě nastoupili Zajíc s Dostálem. Po vyrovnaných třech setech, ve kterých oba předvedli mnoho pěkných úderů, se nakonec z prvenství radoval Tomáš Zajíc, který dokázal v rozhodujícím setu zvrátit nepříznivý stav 0:6.

vitez vítězný Tomáš Zajíc z M2.C

Děkuji všem, které neodradila špatná předpověď počasí, ani noční déšť a turnaje se zúčastnili. Počasí nám nakonec přálo, jen poslední zápasy už ovlivňoval sílící nárazový vítr. Obtížné podmínky však byly pro všechny stejné. Nejlepší hráči budou naši školu reprezentovat na přeboru středních škol Brna v této krásné hře.

V Brně 16.10.2010 Mgr.Jan Váně, pořadatel turnaje