Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Jídelní lístky 2017

Jídelní lístek 29.5. – 2.6.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ 29.5. Kmínová (1) Večeře Zapečené brambory s uzeninou syp.sýrem, steril.okurek (1,3,7,10)
  1 Vepřový plátek, restovaná VIP zelenina 150g, brambory (1)    
  2 Hrachová kaše, uzené maso, steril.okurek, chléb 2ks (10.1)    
  3 Velký povidlový koláč, mléko 200ml (1,3,7)    
ÚTERÝ 30.5. Ovarová (1.9) Večeře Španělský ptáček z kotlety, rýže, rajčatový salát (7,9,10)
  1 Krakonošův oheň s kuřecím masem, rýže (solamyl)    
  2 Myslivecká pečeně, brambory, zelný salát s koprem (1)    
  3 Bramborový guláš s uzeninou, chléb 2ks (1)    
STŘEDA 31.5. Zeleninová (1) Večeře Vlašský salát, 1 pletýnka (1,9,10)
  1 Plzeňské zástěrky (závitek-vejce, žampiony), brambory, zeleninový salát (1,3,7)    
  2 Segedínský guláš, knedlík (1.7)    
  3 Smažené tvarůžky, brambory, česnekový dip (1,3,7)    
ČTVRTEK 1.6. Hovězí vývar se zeleninou a nudlemi (1.9) Večeře Srbské rizoto syp.sýrem, steril.okurek (1,3,7)
  1 Přírodní kuřecí prsa Palermo (žampiony) syp.sýrem, rýže, porce čerstvé zeleniny 50g (1.7)    
  2 Vepřový vrabec, dušené kysané zelí, bramborový knedlík (1)    
  3 Lečo s vejci, opečená klobása, chléb 2ks (1.3)    
PÁTEK 2.6. Z vaječné jíšky se zeleninou (1,3,9) Večeře  
  1 Holandský řízek, brambory s máslem, steril.okurek (1,3,7,10)    
  2 Pečené kuřecí stehno, rýže, porce zeleniny (1)    
  3 Olejové koláče s tvarohem, mléko 200ml (1,3,7)    

Jídelní lístek 5.6. – 9.6.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ 5.6. Zahradnická (1.9) Večeře Pečené kuře, rýže, salát (1)
  1 Vepřová pečeně, dušená zelenina, brambory (1)    
  2 Srbská pečeně, rýže (1)    
  3 Halušky se šunkou a kysaným zelím (1,3,7)    
ÚTERÝ 6.6. Drožďová (1) Večeře Vepřové výpečky, dušená kapusta, jarní bramborový knedlík, ovoce (1)
  1 Kovbojská pánev (vepřové maso, červené fazole)-pikantní, chléb 2ks (1)    
  2 Smažený karbanátek, šťouchané brambory, steril.okurek (1,3,10)    
  3 Těstovinové vrtulky s ochucenou kysanou smetanou a meruňkovým přelivem (1,3,7)    
STŘEDA 7.6. Čočková (1.9) Večeře Povidlové buchty, porcované mléko, jablko (1,3,7)
  1 Klatovský závitek (hrášek, vejce, gothaj), brambory, míchaný salát (1.3)    
  2 Milánské špagety syp.sýrem (1,3,7)    
  3 Kýty na žampionech, rýže, porce rajčete (1)    
ČTVRTEK 8.6. Rajská s kuskusem (1) Večeře Smažený karbanátek, bramborová kaše, míchaný salát (1,3,7)
  1 Chalupářské těstoviny – mix (klobása, sýr, kořenová zelenina, kukuřice), steril.okurek (10­.1)    
  2 Pražská pečeně (vejce, gothaj, hrášek), brambory (1.3)    
  3 Krupicová kaše s kakaem, pomeranč (1.7)    
PÁTEK 9.6. Domácí drůbeží s masem, zeleninou a těstovinami (1.9) Večeře  
  1 Srbské rizoto syp.sýrem, steril.okurek (1,7,10)    
  2 Hrachová kaše s cibulkou, uzené maso, chléb, steril.okurek (10­.1)    
  3 Smažené rybí filé, znojemský bramborový salát bez majonézy (1,3,4,7,9,10)    

Jídelní lístek 12.6. – 16.6.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ 12.6. Hovězí vývar se zeleninou a těstovinami (1.9) Večeře Vepřová pečeně na způsob svíčkové, knedlík, ovoce (1,3,7)
  1 Vepřová pečeně, rest.zelené fazolky s česnekem 100g, brambory (1)    
  2 Frankfurtská pečeně, rýže, porce rajčete (1)    
  3 Kynuté knedlíky s ovocnou náplní sypané mákem, mléko 200ml (1,3,7)    
ÚTERÝ 13.6. Hrstková (1) Večeře Boloňské špagety syp.sýrem (7)
  1 Kuřecí kung-pao, rýže (solamyl)    
  2 Hamburská pečeně, knedlík (1.3)    
  3 Sýrové smaženky, česnekový dip z kysané smetany a majonézy, brambory (1,3,7)    
STŘEDA 14.6. Česneková – Večeře Pizza Chachar – drcená rajčata, kečup, sýr , klobása, feferonky, sypané sýrem, oplatek (1.7)
  1 Vařené hovězí maso, rajská omáčka, kolínka (1,3,)    
  2 Vepřové výpečky, špenát, špekové knedlíky (1,3,7)    
  3 Žemlovka s jablky, mléko 200ml (1,3,7)    
ČTVRTEK 15.6. Hovězí s játrovými knedlíčky (1.3) Večeře Americké fazole, chléb 2ks (1)
  1 Mozajková roláda, šťouchané brambory, steril.okurek (1,3,10)    
  2 Vepřová pečeně, žampionová omáčka, knedlík (1,3,7)    
  3 Pečené kuře, rýže, míchaný salát (1)    
PÁTEK 16.6. Cibulová (1.9) Večeře  
  1 Bramborový guláš s pikantní klobáskou, chléb (1)    
  2 Španělský ptáček (z kotlety), rýže, zelný salát s křenem (10.1)    
  3 Špecle s mákem, mléko 200ml (1,3,7)    

Jídelní lístek 19.6. – 23.6.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ 19.6. Kmínová s vejci (1.3) Večeře Dukátové buchtičky s krémem, ovoce (1,3,7)
  1 Vepřový plátek, restovaná lázeňská zelenina 100g, brambory (1)    
  2 Vepřová pečeně štěpánská (vejce, okurek), rýže (1,3,10)    
  3 Čočka na kyselo, vařené vejce 2ks, chléb 2ks, steril.okurek (10­.1)    
ÚTERÝ 20.6. Domácí hovězí vývar z kostí se zeleninou a těstovinami (1.9) Večeře Vařené vepřové maso, rajská omáčka, těstoviny (1)
  1 Vepřový guláš s cibulí, knedlík (1,3,7)    
  2 Zbojnický skřivan (závitek-slanina, salám), brambory, salát z červeného steril.zelí (1)    
  3 Langoše s česnekem, kečupem a sýrem (1.7)    
STŘEDA 21.6. Hrachová krémová (7) Večeře Obložená bageta sýrová, zelenina, přídavek (1,3,7)
  1 Polomská kotletka (žampiony,smetana), těstoviny, porce rajčete (1.7)    
  2 Krůtí roláda (náplň vejce, kapie), šťouchané brambory s cibulkou, okurkový salát (1.3)    
  3 Makové buchty s mrkvičkou, ochucené mléko 200ml (1,3,7)    
ČTVRTEK 22.6. Zelná (1) Večeře Klatovský závitek (uzené, okurek), brambory, míchaný salát (1)
  1 Krůtí Chilli C. Carne, rýže (solamyl)    
  2 Staročeská sekanina, bramborová kaše, zelný salát s kukuřicí (1,3,7)    
  3 Smažená treska, vařené brambory, bylinkový dip (1,3,7)    
PÁTEK 23.6. Ovarová s kroupami (1.9) Večeře  
  1 Boloňské špagety syp.sýrem (1.7)    
  2 Hovězí svíčková na smetaně, knedlík (1,3,7)    
  3 Palačinky s džemem, mléko 200ml (1,3,7)    

Jídelní lístek 26.6. – 30.6.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ 26.6. Hovězí vývar se zeleninou a těstovinami (1.9) Večeře
  1 Cikánská pečeně (paprika, rajský protlak), rýže (1)    
  2 Dukátové buchtičky s krémem, jablko (1,3,7)    
  3    
ÚTERÝ 27.6. Kapustová (1) Večeře
  1 Vepřový guláš s cibulí, knedlík (1.7)    
  2 Zbojnický skřivan (závitek-slanina, salám), brambory, salát z červeného steril.zelí (1,3,7,10)    
  3 Langoše s česnekem, kečupem a sýrem    
STŘEDA 28.6. Bramboračka (1.9) Večeře
  1 Ruská pečeně (žampiony,smetana, koř.zelenina), houskový knedlík, moučník (1,3,7,9)    
  2 Mexický guláš z hovězím masem (hrášek) syp.sýrem, rýže, moučník (1.7)    
  3    
ČTVRTEK 29.6. Česneková s bramborem (3) Večeře
  1 Vepřová kýta na paprice, těstoviny (1)    
  2 Plněné bramborové knedlíky uzeným masem přelité smaž.cibulkou, duš.zelí (1.3)    
  3    
PÁTEK 30.6. Čočková (1) Večeře  
  1 Smažený kuřecí řízek, brambory s máslem, míchaný salát (1,3,7)    
  2    
  3