Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Světluška 2012

Stalo se již tradicí, že se žáci naší školy účastní humanitárních sbírek a charitativních akcí. Není tomu jinak ani tento školní rok, kdy jsme se podíleli spolu s Nadačním fondem Českého rozhlasu na celostátní akci Světluška. Pod záštitou významných osobností probíhají akce, s cílem získat prostředky pro děti s postižením zraku.

V letošním školním roce padla volba na třídu N1 – 11. 9. se žáci rozběhli po městě a prodávali svítící náramky, tykadélka a píšťaličky.

Musíme ocenit jejich snahu, protože se jim podařilo prodat produkty za 4 500 Kč, což je částka, kterou obohatíme sbírku.

Nejlepšími prodejci byli Jindra Berger, Martin Pruch, Jakub Janíček a Pavel Marek. Aktivní účastníkům děkujeme a snad si prostřednictvím například návštěvy kavárny „Po tmě“ uvědomíme, že ne všichni mají to obyčejné štěstí – vidět, a stačí málo, abychom jim byli nápomocni.

Mgr. Eva Kapralová