Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Házenkáři naší školy vyhráli městský přebor středních škol

Tak jsme se konečně dočkali ! Na sportovním poli se nám v poslední době mezi brněnskými středními školami moc nedařilo. V městských kolech různých sportů, kterých se pravidelně účastníme, jsme často vypadávali v základních skupinách, o prosazení na stupně vítězů jsme si mohli nechat jen zdát.

Díky našemu družstvu házenkářů, jsme se konečně prosadili. A to dokonce až na ten stupínek nejvyšší.

V úterý 15.1. jsme v základní skupině nejprve porazili SPŠ stavení Kudelova 17 : 2, pak ISŠA Křižíkova 10 : 7. Ve středeční finálové skupině jsme v prvním utkání se SPŠ strojírenskou ze Sokolské vybojovali výhru 14 :13. Sokolská pak jednoznačně porazila našeho posledního soupeře ze SŠ spojů Čichnova a tím se nám otevřela zdánlivě jednoduchá cesta k prvnímu místu.

V posledním utkání jsme velmi dobře začali a vytvořili si rychle náskok 3 : 0. Pak se bohužel nechal naprosto zbytečně vyloučit do konce utkání jeden z klíčových hráčů a náš jediný náhradník musel do hry. Rázem bylo vše jinak a soupeř začal náskok stahovat a hra se vyrovnala. Poslední minuty jsme dohrávali početně oslabeni, ale takticky jsme dokázali udržet potřebnou remízu 16 : 16.

Dostali jsme pohár pro vítěze městského kola a postoupili do krajského přeboru, který se uskuteční rovněž v nafukovací hale Sokola Juliánov v úterý 22.ledna.

Vítězní VLCI TRNKOVA : Jan ŠUSTEK, Pavel PASTUCHA, Jakub HOLÍNKA, Václav PECINA, Jaroslav DOSTÁL, Milan KLÉBER, Mgr.Jan VÁNĚ, Filip POUCHLÝ, Lukáš BĚLÍK