Vlci z Trnkové dále postupují!

VYHRÁLI JSME KRAJ A BUDEME BOJOVAT O NÁRODNÍ FINÁLE Po vynikajícím výsledku v městském přeboru středoškolských sportovních her v házené, ve kterém jsme získali pohár za první místo, nás v úterý 22.1. čekalo v hale Sokola Juliánov krajské kolo.

Očekávali jsme s potřebným respektem silnější soupeře, ale doufali jsme, že sehrajeme vyrovnaná utkání a předvedeme pěknou házenou. Družstvo z Veselí nad Moravou nedorazilo, takže na nás čekal tým pořádající ISŠA Křižíkova a favorit krajského kola ze SOŠ Moravský Krumlov. Díky losu jsme měli první zápas volný a mohli jsme své budoucí soupeře sledovat v jejich vzájemném souboji. Krumlovští od začátku vedli a potvrzovali roli favorita. Pak se však dopustili několika zbytečných chyb, znervózněli, jejich trenér nepublikovatelně vynadal rozhodčímu a dostal červenou kartu…. Automobilní nakonec dokázala výsledek otočit a o pět gólů vyhrát. Rázem bylo vše jinak, my jsme viděli, že krumlovští jsou k poražení a v příštím zápase jsme se do nich pustili. Od začátku jsme využívali jejich slabšího brankáře a díky našim střelám Šustka, Holínky a Dostála skóre na ukazateli od začátku přibývalo zejména na naší straně. Vyhráli jsme přesvědčivě 26 : 21.

V přímém souboji o první místo a další postup jsme si pak v prvních minutách vytvořili mírný náskok, který jsme už, zejména díky výbornému Filipovi Pouchlému v brance, neztratili a ISŠA Křižíkova jsme porazili 16 : 14.

Stali jsme se tak vítězi krajského kola a 20. února budeme v Jihlavě bojovat s vítěznými týmy okolních krajů o postup do celostátního finále. Hráči určitě předvedou to nejlepší, co z házené umí a budou se chtít do Jičína na finále podívat. Držte VLKŮM palce !!!!

Vítězní VLCI : Václav PECINA, Lukáš BĚLÍK, Zdeněk HOLUB, Milan KLÉBER, Jan ŠUSTEK, Jaroslav DOSTÁL, Mgr.Jan VÁNĚ, Pavel PASTUCHA, Filip POUCHLÝ, Zdeněk HOLÍNKA

23.ledna 2013
Mgr.Jan Váně