Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Burza pracovních příležitostí

Střední škola strojírenská a elektrotechnická uspořádala dne 14. dubna 2016 Burzu pracovních příležitostí. Zúčastnili se zástupci více než dvou desítek firem z jihomoravského regionu, např. Tyco Electronics, European Data Project Komořany, Daido Metal, Šmeral, Slévárna Heunisch, Bosch Mikulov. ABB, nově také menší rodinné firmy, jako je f. Svoboda a syn, nebo Karasovi. Žáci se seznámili s výrobními programy, pracovními podmínkami a získali další užitečné informace. Personalisté z uvedených firem potvrdili vzrůstající zájem o absolventy našich oborů jak studijních, tak učebních. Ocenili aktivní a komunikativní přístup žáků. Naši studenti viděli, že po kvalifikované pracovní síle v oblasti elektrotechniky a strojírenství je na trhu práce aktuálně velká poptávka.

Mgr. Dagmar Gallistlová
výchovná poradkyně