Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace vyhlašuje 3.kolo přijímacího řízení. Kritéria pro přijetí jsou shodná s kritérii pro 2. kolo.


Výsledky přijímacího řízení na š.r. 2017/2018

Uchazeči jsou povinni dle §60g odst. 6) a 7) Školského zákona odevzdat zápisový lístek nejpozději do 10 PRACOVNÍCH DNŮ od zveřejnění výsledků přijímacího řízení.


Kritéria pro přijetí ke studiu na šk. rok 2017/2018 - 3.kolo

Badminton – přebor školy

V pátek 10.2. 2017 se uskutečnil již čtvrtý ročník přeboru školy v badmintonu. Do turnaje se původně přihlásilo osm hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Ráno však do tělocvičny dorazilo pouze šest badmintonistů – 2 onemocněli. Hrací systém byl tedy upraven a hrálo se každý s každým na dva sety. Mezi účastníky nebyl žádný hráč, který by se badmintonu dlouhodobě věnoval, takže sety byly většinou vyrovnané a některé výměny zpočátku spíše „plážové“. Chlapci však časem odhalovali krásu hry a získávali představu o rozdílu mezi dlouhým úderem a kraťasem, více se navzájem „proháňeli“, snažili se využít celého hřiště….

Nakonec tedy po zásluze v zvítězil „všesportovec“ Vojta KOUDELNÝ z nástavby 1., který nenašel v celém turnaji přemožitele. Na druhém místě skončil jeho spolužák Tomáš KLIKA, třetí byl Martin ČECH z M3.B.

Všichni účastníci byli odměněni nejen věcnými cenami, ale zejména dobrým pocitem ze hry a nově získanými zkušenostmi s touto pěknou hrou.

10. února 2017 Mgr. Jan VÁNĚ, pořadatel turnaje