Badminton – přebor školy

16. února 2018 – PÁTÝ ROČNÍK

V pátek 16.2. 2018 se uskutečnil již pátý ročník přeboru školy v badmintonu. Do turnaje se přihlásilo sedm badmintonistů. Hrálo se každý s každým na dva vítězné sety. Mezi účastníky nebyl žádný hráč, který by se badmintonu dlouhodobě věnoval, ale všichni byli velice šikovní a zápasy byly většinou vyrovnané. Některé výměny byly zpočátku spíše „plážové“, ale chlapci rychle odhalovali krásu hry a získávali představu o rozdílu mezi dlouhým úderem a kraťasem, více se navzájem „proháňeli“, snažili se využít celého hřiště….

na snímku zleva : Pepa SOBOTKA, Petr INDRA, Lukáš HRBÁČ (všichni 3.B), Albert JELÍNEK (M4.B), Lukáš VÁVRA, Kuba ČERVENKA a vítěz Tomáš KLIKA (všichni z N2) -foto Váně

Nakonec tedy po zásluze zvítězil Tomáš KLIKA z nástavby 2., který nenašel v celém turnaji přemožitele a ztratil pouhý jeden set. Na druhém místě skončil jeho spolužák Lukáš VÁVRA, třetí byl Albert JELÍNEK z M4.B.

Všichni účastníci byli odměněni nejen věcnými cenami, ale zejména dobrým pocitem ze hry a dalšími zkušenostmi s touto pěknou hrou.

18. února 2018 Mgr. Jan VÁNĚ, pořadatel turnaje