Badmintonový turnaj

BADMINTON - PŘEBOR ŠKOLY
21. března 2023 - OSMÝ ROČNÍK

V úterý 21.3. 2023 se uskutečnil již osmý ročník přeboru školy v badmintonu. Do turnaje se tentokrát přihlásilo osm hráčů, jeden se ráno pro nemoc omluvil, takže nakonec přišlo sedm badmintonistů. Hrálo se ve dvou skupinách, každý s každým na dva sety. Podle pořadí ve skupině pak byli hráči nasazeni do čtvrtfinálových dvojic.

Účastníci turnaje : zleva Jiří SYSEL (N1), Ondra SLANAŘ (ZA), Patrik ROHRER, Jakub NAHODIL, Jan SVOBODA, Matyáš TRLICA a Jan CEJPEK (všichni N1) - foto Váně

Nakonec se ve finále zaslouženě potkali oba vítězové skupin - Ondra SLANAŘ ze ZA a Patrik ROHRER z N1. Slanař svou roli favorita turnaje nezvládl a po vyrovnaném souboji podlehl 2:1 na sety. Vítězem tohoto ročníku se tedy stal Patrik ROHRER z N1.
Hráči na prvních třech místech byli odměněni věcnými cenami. A všichni účastníci dobrým pocitem ze hry a dalšími zkušenostmi s touto pěknou hrou.