BADMINTON - PŘEBOR ŠKOLY

V úterý 22.1. 2019 se uskutečnil již šestý ročník přeboru školy v badmintonu.

V úterý  22.1. 2019 se uskutečnil již šestý ročník přeboru školy v badmintonu. Do turnaje se  tentokrát přihlásili pouze badmintonisté. Hrálo se každý s každým na dva vítězné sety. Mezi účastníky nebyl žádný hráč, který by se badmintonu dlouhodobě věnoval, ale všichni byli velice šikovní a zápasy byly většinou vyrovnané. Některé výměny byly zpočátku spíše „plážové“, ale chlapci rychle odhalovali krásu hry a získávali představu o rozdílu mezi dlouhým úderem a kraťasem, více se navzájem „proháňeli“, snažili se využít celého hřiště.

Nakonec tedy po zásluze zvítězil Honza FEČO z M2.B, který nenašel  v celém turnaji přemožitele a ztratil pouhý jeden set. Na druhém místě skončil jeho spolužák Michal ČERVINKA,třetí byl Radek PUČÁLKA  a na nevděčném čtvrtém místě pak Tomáš PECHA.

Všichni účastníci byli odměněni nejen věcnými cenami, ale zejména dobrým pocitem ze hry a dalšími  zkušenostmi s touto pěknou hrou.

22. února 2019                                                                             Mgr. Jan VÁNĚ, pořadatel turnaje