Ubytovna – Hotel

Pro veřejnost nabízíme ubytování na severovýchodním okraji Brna, který je východiskem do přilehlého Moravského krasu, v blízkosti sídlištních celků Vinohrady a Líšeň.

Každý z třílůžkových pokojů s balkonem má vlastní sociální zařízení (koupelna, WC) a samostatnou kuchyňku s elektrickým vařičem, ledničkou a varnou konvicí. Za poplatek je na recepci možné si zapůjčit na pokoj televizor.

K dispozici je také VIP apartmán (obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, WC, sprchový kout) s TV.

Parkování osobních automobilů pro ubytované hosty je zajištěno v bezprostřední blízkosti recepce. Součástí areálu ubytovny jsou v případě zájmu k dispozici tři tenisové kurty s umělým povrchem.

Spojení od ubytovny do centra města městskou hromadnou dopravou (tramvajová linka č. 8, ze stanice „Novolíšeňská“, vzdálená od ubytovny cca 5 minut chůze). Na recepci ubytovny je možné v průběhu celého dne non-stop zakoupit občerstvení (bagety, cukrovinky, studené nápoje a káva).

V bezprostřední blízkosti ubytovny je prodejna obchodního řetězce Lidl, benzinová pumpa, v blízkých sídlištích Vinohrady a Líšeň jsou další velké prodejny potravin a drogistického zboží, pošta, lékárny a restaurace. V budově ubytovny je možné si individuálně dohodnout masáže od kvalifikovaného maséra.

Přesné ceny za ubytování jsou k nahlédnutí na stránkách Ubytovny Jedovnická 10.

Naše adresa

Jedovnická 10
628 00 Brno – Líšeň

Telefon: 544 422 811
Mobil: +420 774 990 783, 777 990 780 (Vedoucí provozu DM)
E-mail: havlickova@sssebrno.cz

Souřadnice GPS: Loc: 49°11'59.41"N, 16°40'1.3"E