Učitelé praktického vyučování

Učitelé praktického vyučování

Jménoemail
telefon
Místo
Pavlík Petrpavlik@sssebrno.cz

544 422 863

606 682 051

přízemí, kab.č. 19
Učitelé praktického vyučování - odborný výcvik strojní
Botíková Irenabotikova@sssebrno.cz
544 422 867přízemí, dílna č. 415
Brávková Doubravkabravkova@sssebrno.cz544 422 874přízemí, dílna č. 401
Bc. Fidrmuc Stanislav Janfidrmuc@sssebrno.cz544 422 849přízemí č. 18
Hošek Milanhosek@sssebrno.cz
544 422 874přízemí, dílna č. 401
Hřebíček Bohumilhrebicek@sssebrno.cz
544 422 871přízemí, dílna č. 411
Hudec Romanhudec@sssebrno.cz
544 422 850přízemí, dílna č. 01
Chodníček Petrchodnicek@sssebrno.cz
544 422 872přízemí, dílna č. 417
Kostka Vlastimilkostkav@sssebrno.cz
544 422 871přízemí, dílna č. 411
Ing. Ondříšek Zdeněkondrisek@sssebrno.cz
544 422 868přízemí, dílna 07
Šimpera Zdeněksimpera@sssebrno.cz
544 422 874přízemí, dílna 401
Pohanková Veronika, DiS.pohankova@sssebrno.cz

544 422 882

přízemí, dílna č. 406
Bc. Pytela Karelpytela@sssebrno.cz
544 422 865přízemí, dílna 418
Učitelé praktického vyučování - odborný výcvik elektro
Mgr. Dostál Zbyněk
dostal@sssebrno.cz

544 422 848

544 422 849

725 894 183

1.patro dílna 103 přízemí, dílna č. 16
Hanák Čestmír
hanak@sssebrno.cz
544 422 870přízemí, dílna č. 413
Kostka Radomil
kostka@sssebrno.cz
544 422 864přízemí č. 17
Bc. Matoušek Libormatousek@sssebrno.cz
5444228451. patro 102
Podhorná Simonapodhorna@sssebrno.cz
544 422 867přízemí, dílna 414
Mgr. Sabl Renésabl@sssebrno.cz
544 422 873přízemí 403
Toman Jiřítoman@sssebrno.cz
544 422 847

1 patro 104

Trnka Kareltrnka@sssebrno.cz
544 422 8481. patro 103
Ing. Ulmann Romanullman@sssebrno.cz
544 422 870přízemí, dílna č. 401