Kontakty - učitelé PV

 


 

Petr Pavlík - vedoucí odborného výcviku strojního
email: pavlik@sssebrno.cz
tel.: 544 422 863, 606 682 051


UČITELÉ PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ - ODBORNÝ VÝCVIK STROJNÍ
 

Irena Botíková
tel.: 544 422 867, email: botikova@sssebrno.cz
dílna č. 415
Doubravka Brávková
tel.: 544 422 874, email: bravkova@sssebrno.cz
dílna č. 401
Bc. Stanislav Jan Fidrmuc
tel.: 544 422 849, email: fidrmuc@sssebrno.cz
dílna č. 18
Milan Hošek
tel.: 544 422 874, email: hosek@sssebrno.cz
dílna č. 401
Bohumil Hřebíček
tel.: 544 422 871, email: hrebicek@sssebrno.cz
dílna č. 411
Roman Hudec
tel.: 544 422 850, email: hudec@sssebrno.cz
dílna č. 01
Petr Chodníček
tel.: 544 422 872, email: chodnicek@sssebrno.cz
dílna č. 417
Vlastimil Kostka
tel.: 544 422 871, email: kostkav@sssebrno.cz
dílna č. 411
Ing. Zdeněk Ondříšek
tel.: 544 422 868, email: ondrisek@sssebrno.cz
dílna č. 07
Zdeněk Šimpera
tel.: 544 422 874, email: simpera@sssebrno.cz
dílna č. 401
Veronika Pohanková DiS.
tel.: 544 422 882, email: pohankova@sssebrno.cz
dílna č. 406
Bc. Karel Pytela
tel.: 544 422 865, email: pytela@sssebrno.cz
dílna č. 418

 

Ing. Vítězslav Procházka - vedoucí odborného výcviku elektro
email: prochazkav@sssebrno.cz
kabinet č. 133

 

UČITELÉ PRAKTICKÉHO VYUČOVÁNÍ - ODBORNÝ VÝCVIK ELEKTRO

 

Mgr. Zbyněk Dostál
tel.: 544 422 848, 544 422 849, email: dostal@sssebrno.cz
dílna č. 16
Čestmír Hanák
tel.: 544 422 870, email: hanak@sssebrno.cz
dílna č. 412
Radomil Kostka
tel.: 544 422 864, email: kostka@sssebrno.cz
dílna č. 17
Bc. Libor Matoušek
tel.: 544 422 845, email: matousek@sssebrno.cz
dílna č. 102
Simona Podhorná
tel.: 544 422 867, email: podhorna@sssebrno.cz
dílna č. 414
Mgr. René Sabl
tel.: 544 422 873, email: sabl@sssebrno.cz
dílna č. 403
Jiří Toman
tel.: 544 422 847, email: toman@sssebrno.cz
dílna č. 104
Karel Trnka
tel.: 544 422 848, email: trnka@sssebrno.cz
dílna č. 103
Ing. Roman Ulmann
tel.: 544 422 870, email: ulmann@sssebrno.cz
dílna č. 413